Megyei igazgatóságok
 Veszprém Megyei IgazgatóságBács-Kiskun Megyei IgazgatóságBaranya Megyei IgazgatóságBékés Megyei IgazgatóságBorsod-Abaúj-Zemplén Megyei IgazgatóságBudapesti IgazgatóságCsongrád Megyei IgazgatóságFejér Megyei IgazgatóságGyőr-Moson-Sopron Megyei IgazgatóságHajdú-Bihar Megyei IgazgatóságHeves Megyei IgazgatóságJász-Nagykun-Szolnok Megyei IgazgatóságKomárom-Esztergom Megyei IgazgatóságMLSZ Nógrád Megyei IgazgatóságMLSZ Vas Megyei IgazgatóságPest Megyei IgazgatóságSomogy Megyei IgazgatóságSzabolcs-Szatmár-Bereg Megyei IgazgatóságTolna Megyei IgazgatóságZala Megyei Igazgatóság

Hírek
  • MLSZ Akkreditált továbbképzés
  • Elkészültek az MK és a PMK aktuális fordulóinak párosításai
  • Elérhető a Pest megyei III. osztály (csoport)beosztása
  • Pályahitelesítési engedélyek érvényességének meghosszabbítása
  • Elkészült a Pest megyei I. és II. osztály (csoport)beosztása
  • Megyei helyett regionális futsalbajnokság – már lehet nevezni!
  • Elment az idős krónikás – dr. Reitter László emlékére
  • Fontos információk (át)igazolásról, versenykiírásokról és nevezésről
  • Grassroots önkéntes tanfolyam Pest megyében!
  • A Törökbálint bizonyult a legjobbnak az U14-esek között
2017. június 5.
Pest

2017. június 2.
2017. május 29.
Ezúton (is) tájékoztatjuk az érdeklődőket, hogy már lehet nevezni az MLSZ Pest Megyei Igazgatóság által szervezett 2017. évi regionális (közép-magyarországi) U10-es, U12-es, U14-es, U16-os, U19-es és női strandlabdarúgó-bajnokságokra.
2017. május 26.
Pest

A 2016/2017. évi Pest megyei labdarúgó-bajnokságok befejezését követően – az utolsó „szó” jogán – ebben az évben is megmérkőznek egymással az adott korosztályok egyes csoportjainak bajnokai a Pest megyei Bajnokok Tornája keretében, s az első megmérettetésekre már a hétvégén sor kerül.
2017. május 24.
2017. május 23.
2017. május 23-án (kedden), 10.30-kor tartották a Pest Megyei Kupa 2016/2017-es évada elődöntőinek nyilvános sorsolását. Az esemény helyszínéül a pesti Megyeháza Fáy András-terme szolgált, ahol is a még versenyben lévő együttesek képviselőinek jelenlétében derült ki, hogy milyen párosítások során dől el a fináléba kerülés.
2017. május 19.
Pest

Az MLSZ Pest Megyei Igazgatósága 2017. május 23-án (kedden), délelőtt tartja a Pest Megyei Kupa 2016/2017-es évada elődöntőinek nyilvános sorsolását. Az esemény helyszíne az MLSZ PMI-nek is otthont adó pesti Megyeháza lesz, ahol is a szervezők a még versenyben lévő négy együttes képviselőjének jelenlétében és segítségével sorsolják ki a párosításokat.
2017. május 12.
2017. május 5.
2017. május 4.
Pest

A Pest Megyei Kupa nyolcaddöntőinek játéknapjához hasonlóan ismét a heves esőzés okozott gondot; a negyeddöntő párosításai közül csupán a Tápióság – Gödöllő mérkőzésen szület(het)ett végeredmény.
2017. május 2.
Április 29-én, szombaton az üllői sportcsarnokban került sor az országos U11-es futsalbajnokság középdöntő selejtező Pest megyei csoportjának küzdelmeire, ahol a „házigazda” Covritas-Gödöllő, a Jász-Nagykun-Szolnok megyei Mezőtúr és a Csongrád megyei Hódmezővásárhely csapott össze a továbbjutást jelentő első helyért.

Budapest

Az MLSZ Budapesti Igazgatóság a 41. Budapest Kupa döntő előtt rendezte meg a II. Női Budapest Kupa döntőt, amit az Újpest FC és a Metis csapata játszott.
VIDEÓK
  • Győr-Moson-Sopron

    Gyirmót FC Győr-Nyíregyháza Spartacus 0-3
    00:00

  • Győr-Moson-Sopron

    FC Ajka-Csornai VSE 4-0
    00:00

  • Győr-Moson-Sopron

    Ceglédi VSE-Soproni VSE 2-0
    00:00

  • Győr-Moson-Sopron

    Csornai SE-Lébény 7-0
    00:00

  • Győr-Moson-Sopron

    BFC Siófok–Soproni VSE 1–0
    00:00

  • Baranya

    HELYZETBEN BARANYA - 2017. MÁJUSI VIDEÓRIPORTOK
    00:00

  • Szabolcs-Szatmár-Bereg

    Balkány - Baktalórántháza Megyei Magyar Kupa döntő 2. félidő
    00:00

  • Szabolcs-Szatmár-Bereg

    Balkány - Baktalórántháza Megyei Magyar Kupa döntő 1. félidő
    00:00

  • Győr-Moson-Sopron

    Bajnokavatás Csepelen
    00:00

  • Győr-Moson-Sopron

    ETO FC Győr-Sárvár FC 2-0
    00:00

  • Győr-Moson-Sopron

    Swietelsky Haladás-Gyirmót FC Győr 1-2
    00:00

  • Győr-Moson-Sopron

    ETO FC Győr–Csornai SE 2–1
    00:00

  • Győr-Moson-Sopron

    Gyirmót FC Győr–Vasas FC 1–2
    00:00

  • Győr-Moson-Sopron

    Jánossomorja–Lipót-Pékség 0–6
    00:00

  • Győr-Moson-Sopron

    Csornai SE–Hévíz SK 2–0
    00:00