Főoldal > Győr-Moson-Sopron > Aktuális eredmények

Aktuális eredmények

A megyei csapatokat érintő bajnokságok eredményei.

OTP Bank Liga, NB I
27. forduló. Április 15., szombat: Budapest Honvéd–Paks 2-0, Haladás–DVTK 2-0,  Újpest–Gyirmót FC Győr 2-2, Videoton–Mezőkövesd 1-1, DVSC–MTK 0-0, Ferencváros–Vasas 1-2.

Merkantil Bank, NB II
30. forduló. Április 16.. vasárnap: Új! Vác–Kisvárda 3-3, Credobus-Mosonmagyaróvár–Szolnok 1-2, Siófok–Soroksár 3-2, Nyíregyháza Spartacus–Budaörs 1-1, Dorog–Balmazújváros 2-0, Szeged 2011–Cegléd 0-0, Cigánd–Békéscsaba 0-5, SZEOL–Kozármisleny 0-0, Csákvár–Swietelsky-SVSE 1-1,  ZTE–Puskás Akadémia 0-1.

NB III Nyugati csoport
27. forduló.  2017. április 14., péntek: Bp. Honvéd-MFA–Kaposvár 2-3. Április 15., szombat: Komárom–ETO FC Győr 0-2, Csorna–Érd 2-1,  Hévíz–Andráshida 2-1, III. ker. TVE–Csepel 1-2,  Diósd–Ajka 1-4. Április 16., vasárnap: Új! Videoton II–Sárvár 0-0, Puskás Akadémia II–Gyirmót II 2-1. Szabadnapos: Veszprém.

Duna Takarék Megyei I. osztály
19. forduló. 2017. 04. 15., szombat, 17 óra: Kapuvár–Jánossomorja 7-1, Nyúl–Bácsa 3-1. 2017. 04. 16., vasárnap, 17 óra: Új! Gönyű–Fertőszentmiklós 2-1, Rajka–Lipót 0-5, Hédervár–Öttevény 1-1, Hegyeshalom–Beled 4-2. 2017. 04. 16., vasárnap, 18 óra: Ménfőcsanak–Győrszentiván 2-0.

Aranyhal Étterem Megyei II. Győri csoport
22. forduló. 2017. 04. 16., vasárnap, 16 óra: Új! Dunaszeg–Győrújfalu 1-0.  2017. 04. 16., vasárnap, 17 óra: Kóny–Győrújbarát 2-5, Koroncó–Győrasszonyfa-Tarjánpuszta 6-1, Tét–Nagyszentjános 1-2, Enese–Kunsziget 0-1, Börcs–Bőny 3-6, Kajárpéc–Pannonhalma 0-2, Abda–Győrzámoly 1-1.

Orchidea Hotel Megyei II. Mosonmagyaróvári csoport
22. forduló. 2017. 04. 15., szombat, 17 óra: MITE–Ásványráró 5-1. 2017. 04. 16., vasárnap, 17 óra: Új! Levél–Károlyháza 1-9, Dunakiliti–Püski 2-1, Máriakálnok–Mosonszentmiklós 1-1, Darnózseli–Bősárkány 1-3, Kimle–Győrsövényház 3-1, Bezenye–Mosonszolnok 0-0, Lébény–Halászi 5-0.

Megyei II. Soproni csoport
22. forduló. 2017. 04. 15, szombat, 17 óra: Soproni FAC 1900–Szany 2-0. 2017. 04. 16., vasárnap, 17 óra: Új! Rábaszentandrás–Rábapordány 1-0, Fertőendréd–Vitnyéd 2-7, Hegykő–Fertőd 5-0, Babót–Lövő 1-7, Iván–Répcementi SE 3-7, Veszkény–Nagycenk 1-2.

Pálya-Vasút Megyei III. Győri csoport
22. forduló. 2017. 04. 16., vasárnap, 15 óra: Új! Veszprémvarsány–Mezőörs 2-2. 2017. 04. 16., vasárnap, 17 óra: Töltéstava–Ikrény 7-3, Győrság–Bakonyszentlászló 9-2, Mindszentpuszta–Győrladamér 2-3, Vámosszabadi–Écs 5-0, Pázmándfalu–Bajcs 3-0, Győrasszonyfa II–Bakonyszentkirály 0-5, Győri Cápák–Pér 2-4.

Zefiro Megyei III. Győr-Mosonmagyaróvári csoport
22. forduló. 2017. 04. 16., vasárnap, 17 óra: Új! MITE II–Rábacsécsény 2-0, Gyömöre–Tényő 2-2, Bodonhely–Sokorópátka 1-3, Újrónafő–Bezi 4-2, Rábapatona–Győrszemere 5-0, Rábaszentmihály–Felpéc 3-3, Gyarmat–Mecsér 0-7, Dunaszentpál–Csikvánd 3-4.

Megyei III. Északi csoport
15. forduló. 2017. 04. 15., szombat, 15 óra: Hotel Lajta-Park–Győrújfalu II 5-0. 2017. 04. 15., szombat, 17 óra: Mosonszentmiklós II–Hédervár II 1-2, Kimle II–Mosonudvar 9-0, Bácsa II–Dunasziget 3-3. 2017. 04. 16., vasárnap: Új! Várbalog–DAC 0-5. 2017. 04. 20., csütörtök, 18.30 óra: Sport 36–Győrszentiván II.

Áki Mobil Megyei III. Csornai csoport
22. forduló. 2017. 04. 15., szombat, 16 óra: Magyarkeresztúr–Szil 1-4. 2017. 04. 16., vasárnap, 17 óra: Új! Jobaháza–Markotabödöge 2-3, Barbacs–Vág 0-4, Szárföld–Farád 2-4, Bágyogszovát–Mihályi 2-1, Rábakecöl–Bogyoszló 1-3, Egyed–Osli 3-0, Rábatamási–Himod 1-1.

Megyei III. Soproni csoport
19. forduló. 2017. 04. 16., vasárnap, 16 óra: Új! Ágfalva–Nagylózs 3-0. 2017. 04. 16., vasárnap, 17 óra:  Sopronkövesd–Pereszteg 4-0, Egyházasfalu–Sopronhorpács 2-0, Csapod–Fertőrákos 0-0, Kópháza–Répcevis 6-1.

Megyei III. Soproni B csoport
19. forduló. 2017. 04. 16., vasárnap, 17 óra: Új! Agyagosszergény–Balf 1-2, Harka–Kisfalud 2-3, Und–Zsira 0-4, Fertőd II–Sarród 5-2.