Főoldal > Győr-Moson-Sopron > Aktuális eredmények

Aktuális eredmények

A megyei csapatokat érintő bajnokságok eredményei.

OTP Bank Liga, NB I
25. forduló. Április 8., szombat:  Újpest–Paks 1-1, Haladás–Budapest Honvéd 0-1, Videoton–Vasas 1-2, DVSC-Teva–Gyirmót FC Győr 2-1, MTK–Mezőkövesd 2-0, Ferencváros–DVTK 1-1.

Merkantil Bank, NB II
28. forduló. Április 9.,  vasárnap: Új! ZTE–Soroksár 2-2, Vác–Szolnok 3-3, Credobus-Mosonmagyaróvár–Budaörs 1-1, Siófok–Balmazújváros 2-1, Nyíregyháza Spartacus–Cegléd 1-2, Dorog–Szeged 2011 1-0, SZEOL–Swietelsky-SVSE 1-2, Cigánd–Kisvárda 0-2, Csákvár–Puskás Akadémia 1-1, Békéscsaba–Kozármisleny 5-1.

NB III Nyugati csoport
26. forduló.  2017.  Április 8., szombat:  Sárvár–III. ker. TVE 2-1,  Kaposvár–Hévíz 0-0, Andráshida–Veszprém 2-1,  Diósd–Csorna 0-2.  Április 9., vasárnap: Új! Gyirmót II–Komárom 3-0,  Csepel–Bp. Honvéd-MFA 0-0, Ajka–Puskás Akadémia II 0-1, ETO FC Győr–Videoton II 4-0.

Duna Takarék Megyei I. osztály
18. forduló. 2017. 04. 08., szombat, 17 óra: Kapuvár–Gönyű 1-1. 2017. 04. 09., vasárnap 17 óra: Új! Fertőszentmiklós–Beled 5-0, Bácsa–Hédervár 1-0, Öttevény–Rajka 1-0, Győrszentiván–Hegyeshalom 2-3, Jánossomorja–Nyúl 0-2, Lipót–Ménfőcsanak 0-1.

Aranyhal Étterem Megyei II. Győri csoport
21. forduló. 2017. 04. 09., vasárnap, 17 óra: Új! Bőny–Dunaszeg 1-2, Győrújbarát–Börcs 4-3, Kunsziget–Tét 1-3, Győrzámoly–Kóny 3-5, Győrasszonyfa-Tarjánpuszta–Enese 4-1, Pannonhalma–Abda 2-2, Győrújfalu–Koroncó 1-5, Nagyszentjános–Kajárpéc 8-2.

Orchidea Hotel Megyei II. Mosonmagyaróvári csoport
21. forduló. 2017. 04. 09., vasárnap, 17 óra: Új! Halászi–Máriakálnok 1-1, Mosonszolnok–Dunakiliti 2-1, Győrsövényház–Lébény 0-5, Püski–Kimle 4-1, Károlyháza–MITE 3-1, Ásványráró–Darnózseli 2-1, Mosonszentmiklós–Levél 9-0, Bősárkány–Bezenye 1-1.

Megyei II. Soproni csoport
21. forduló. 2017. 04. 09., vasárnap, 17 óra: Új! Vitnyéd–Veszkény 5-2, Nagycenk–Soproni FAC 1900 2-3, Répcementi SE–Petőháza 3-0, Rábapordány–Babót 2-0, Szany–Iván 5-1, Lövő–Fertőendréd 0-0, Fertőd–Rábaszentandrás 0-3.

Pálya-Vasút Megyei III. Győri csoport
21. forduló. 2017. 04. 08., szombat, 17 óra: Ikrény–Győrság 2-1. 2017. 04. 09., vasárnap, 17 óra: Új! Győrladamér–Vámosszabadi 2-1, Mezőörs–Töltéstava 0-4, Pér–Pázmándfalu 0-1, Bakonyszentkirály–Mindszentpuszta 6-1,   Bajcs–Győrasszonyfa II 12-1, Écs–Veszprémvarsány 2-2, Győri Cápák–Bakonyszentlászló 4-0.

Zefiro Megyei III. Győr-Mosonmagyaróvári csoport
21. forduló. 2017. 04. 09., vasárnap, 17 óra: Új! Csikvánd–MITE II 0-0, Tényő–Dunaszentpál 2-6, Felpéc–Bodonhely 8-0, Rábacsécsény–Újrónafő 3-1, Mecsér–Rábapatona 0-2, Győrszemere–Gyömöre 2-0, Sokorópátka–Gyarmat 7-1, Bezi–Rábaszentmihály 3-4.

Megyei III. Északi csoport
14. forduló. 2017. 04. 08., szombat, 17 óra: Győrszentiván SE II–Várbalog KSK 6-4, Sport 36–Bácsa II FC 5-0, Győrújfalu SE II–Mosonszentmiklós SE II 1-4, Hédervár KSE II–Kimle KSE II 1-3. 2017. 04. 09., vasárnap, 17 óra: Új! Mosonudvar SE–Dunaszigeti KSE 0-6, DAC–Hotel Lajta-Park 2-1.

Áki Mobil Megyei III. Csornai csoport
21. forduló. 2017. 04. 09., vasárnap, 17 óra: Új! Vág–Magyarkeresztúr 5-1, Himod–Barbacs 4-0, Mihályi–Rábakecöl 0-2, Osli–Jobaháza 3-0, Farád–Rábatamási 4-1, Markotabödöge–Szárföld 5-3, Bogyoszló–Egyed 2-1, Szil–Bágyogszovát 2-3.

Megyei III. Soproni csoport
18. forduló. 2017. 04. 09., vasárnap, 16 óra: Új! Nagylózs–Répcevis 6-2, Sopronkövesd–Ágfalva 3-4, Kópháza–Fertőrákos 0-1, Csapod–Sopronhorpács 2-1, Egyházasfalu–Pereszteg 8-1.

Megyei III. Soproni B csoport
18. forduló. 2017. 04. 09., vasárnap, 10.30 óra: Soproni FAC 1900 II–Balf 1-13. 2017. 04. 09., vasárnap, 17 óra: Új! Harka–Agyagosszergény 1-0, Sarród–Zsira 9-6, Und–Kisfalud 1-0.

Fotó: Járeb Jutka