Főoldal > Győr-Moson-Sopron > Aktuális eredmények

Aktuális eredmények

A megyei csapatokat érintő bajnokságok eredményei.

OTP Bank Liga, NB I
24. forduló. Április 1., szombat: DVTK–Újpest 3-1, Haladás–Mezőkövesd 4-2, Gyirmót FC Győr–MTK 1-0, Vasas–DVSC­ 2-3, Paks–Videoton 0-0, Budapest Honvéd–Ferencváros 2-1.

Merkantil Bank, NB II
27. forduló. Április 2., vasárnap: Új! Kozármisleny–Dorog 0-2, Szeged 2011–Nyíregyháza Spartacus 1-0, Cegléd–Siófok 1-1, Budaörs–ZTE 2-2, Soroksár–Vác 1-0, Szolnok–Csákvár 1-1,  Kisvárda–SZEOL 2-1, Balmazújváros–Credobus-Mosonmagyaróvár 3-1, Puskás Akadémia–Cigánd 4-0, Swietelsky-SVSE–Békéscsaba 0-2.

NB III Nyugati csoport
25. forduló. 2017. április 1., szombat:  Érd–Andráshida 2-1, Veszprém–Kaposvár 2-1, Hévíz–Csepel 0-3, III. ker. TVE–ETO FC Győr 0-1, Komárom–Ajka 1-3. Április 2., vasárnap: Új! Videoton II–Gyirmót II 0-0, Puskás Akadémia II–Diósd 6-1, Bp. Honvéd-MFA–Sárvár 3-1.

Duna Takarék Megyei I. osztály
17. forduló. 2017. 04. 02., vasárnap, 16 óra: Új! Nyúl–Kapuvár 1-1, Hegyeshalom–Lipót 0-4, Beled–Gönyű 0-4, Fertőszentmiklós–Győrszentiván 2-2, Rajka–Bácsa 0-0, Hédervár–Jánossomorja 3-4. 2017. 04. 02., vasárnap, 17 óra: Ménfőcsanak–Öttevény 2-0.

Aranyhal Étterem Megyei II. Győri csoport
20. forduló. 2017. 04. 02., vasárnap, 16 óra: Új! Abda–Nagyszentjános 6-2, Koroncó–Bőny 4-1, Kajárpéc–Kunsziget 0-1, Tét–Győrasszonyfa-Tarjánpuszta 4-3, Pannonhalma–Győrzámoly 1-1, Enese–Győrújfalu 1-0, Dunaszeg–Győrújbarát 3-3, Börcs–Kóny 4-2.

Orchidea Hotel Megyei II. Mosonmagyaróvári csoport
20. forduló. 2017. 04. 01., szombat, 16 óra: MITE–Mosonszentmiklós 2-2. 2017. 04. 02., vasárnap, 16 óra: Új! Ásványráró–Bezenye 0-5, Győrsövényház–Halászi 1-2, Károlyháza–Darnózseli 1-3, Lébény–Püski 6-1, Levél–Máriakálnok elmaradt, Dunakiliti–Bősárkány 1-1, Kimle–Mosonszolnok 5-2.

Megyei II. Soproni csoport
20. forduló. 2017. 04. 01., szombat, 16 óra: Soproni FAC 1900–Vitnyéd 1-3, Iván–Nagycenk 2-4. 2017. 04. 02., vasárnap, 16 óra: Új! Hegykő–Rábaszentandrás 0-1, Petőháza–Szany 3-0, Veszkény–Lövő 1-2, Babót–Fertőd 0-4, Fertőendréd–Rábapordány 2-3.

Pálya-Vasút Megyei III. Győri csoport
20. forduló. 2017. 04. 02., vasárnap, 14 óra: Új! Veszprémvarsány–Győrladamér 1-0.  2017. 04. 02., vasárnap, 16 óra: Győri Cápák–Ikrény 1-3, Écs–Mezőörs 1-2, Pázmándfalu–Bakonyszentlászló 7-0, Győrság–Töltéstava 3-2, Győrasszonyfa II–Pér 0-11, Mindszentpuszta–Bajcs 0-3, Vámosszabadi–Bakonyszentkirály 1-4.

Zefiro Megyei III. Győr-Mosonmagyaróvári csoport
20. forduló. 2017. 04. 02., vasárnap, 16 óra: Új! MITE II–Tényő 3-2, Bodonhely–Rábaszentmihály 0-2, Gyarmat–Felpéc 1-4, Dunaszentpál–Győrszemere 2-1, Újrónafő–Csikvánd 0-2, Gyömöre–Mecsér 4-3, Rábacsécsény–Bezi 3-0, Rábapatona–Sokorópátka 2-0.

Megyei III. Északi csoport
3. forduló. 2017. 04. 01., szombat, 14 óra: Hotel Lajta-Park–Győrszentiván SE II 6-0. 2017. 04. 01., szombat, 16 óra: Győrújfalu SE II–Kimle KSE II 4-3, Mosonszentmiklósi SE II–DAC 3-2, Bácsa II FC–Mosonudvar SE 9-0. 2017. 04. 02., vasárnap, 16 óra: Új! Várbalog KSK–Sport 36 3-4, Dunaszigeti KSE–Hédervár KSE II 0-0.

Áki Mobil Megyei III. Csornai csoport
20. forduló. 2017. 04. 01., szombat, 16 óra: Magyarkeresztúr–Himod 0-5. 2017. 04. 02., vasárnap, 16 óra: Új! Szárföld–Osli 2-3, Vág–Szil 4-2, Rábatamási–Markotabödöge 1-2, Barbacs–Farád 0-9, Jobaháza–Bogyoszló 3-1, Mihályi–Egyed 7-1, Rábakecöl–Bágyogszovát 2-5.

Megyei III. Soproni csoport
17. forduló. 2017.04.02., vasárnap, 16 óra: Új! Nagylózs–Sopronkövesd 4-1, Ágfalva–Egyházasfalu 3-1, Pereszteg–Csapod 1-3, Sopronhorpács–Kópháza 0-2, Fertőrákos–Répcevis 7-0.

Megyei III. Soproni B csoport
17. forduló. 2017. 04. 02., vasárnap, 15 óra: Új! Fertőd II–Soproni FAC 1900 II 5-1, Balf–Harka 5-1, Agyagosszergény–Und 3-2, Kisfalud–Sarród 5-2.

Fotó: Mészáros Mátyás