Főoldal > Győr-Moson-Sopron > Aktuális eredmények

Aktuális eredmények

A megyei csapatokat érintő bajnokságok eredményei.

NB III Nyugati csoport
24. forduló. 2017. március 26., vasárnap: Új!  Gyirmót II–III. ker. TVE 2-1, Puskás Akadémia II–Csorna 1-2. Sárvár–Hévíz 1-1, Csepel–Veszprém 1-2, Kaposvár–Érd 0-1, Diósd–Komárom 1-2, Ajka–Videoton II 1-0, ETO FC Győr–Bp. Honvéd-MFA 3-1.

Duna Takarék Megyei I. osztály
16. forduló. 2017. 03. 26., vasárnap, 16 óra: Új! Hédervár–Kapuvár 4-0, Győrszentiván–Beled 1-0, Jánossomorja–Rajka 1-1, Nyúl–Gönyű 6-0, Lipót–Fertőszentmiklós 3-0, Öttevény–Hegyeshalom 0-0, Bácsa–Ménfőcsanak 1-3.

Aranyhal Étterem Megyei II. Győri csoport
19. forduló. 2017. 03. 26., vasárnap, 16 óra: Új! Kóny–Dunaszeg 3-2, Győrújbarát–Koroncó 1-1, Győrzámoly–Börcs 5-2, Nagyszentjános–Pannonhalma 3-0, Kunsziget–Abda 1-3, Győrasszonyfa-Tarjánpuszta–Kajárpéc 0-7, Győrújfalu–Tét 1-0, Bőny–Enese 2-2.

Orchidea Hotel Megyei II. Mosonmagyaróvári csoport
19. forduló. 2017. 03. 26., vasárnap, 16 óra: Új! Mosonszentmiklós–Darnózseli 2-2, Ásványráró–Dunakiliti 0-6, Halászi–Levél 4-1, Püski–Győrsövényház 2-1, Bősárkány–Kimle 2-0, Máriakálnok–MITE 2-0, Károlyháza–Bezenye 0-1, Mosonszolnok–Lébény 2-4.

Megyei II. Soproni csoport
19. forduló. 2017. 03. 26., vasárnap, 16 óra: Új! Szany–Répcementi SE 2-3, Rábapordány–Veszkény 2-0, Lövő–Soproni FAC 1900 1-1, Hegykő–Babót 4-0, Fertőd–Fertőendréd 1-3, Nagycenk–Petőháza 6-2, Vitnyéd–Iván 5-1.

Pálya-Vasút Megyei III. Győri csoport
19. forduló. 2017. 03. 25., szombat, 16 óra: Ikrény–Pázmándfalu 2-0. 2017. 03. 26., vasárnap, 15 óra: Új! Pér–Mindszentpuszta 10-1.  2017. 03. 26., vasárnap, 16 óra:  Bajcs–Vámosszabadi 3-0, Mezőörs–Győrság 5-0, Bakonyszentlászló–Győrasszonyfa II 0-1, Bakonyszentkirály–Veszprémvarsány 3-0, Győrladamér–Écs 3-0, Töltéstava–Győri Cápák 4-3.

Zefiro Megyei III. Győr-Mosonmagyaróvári csoport
19. forduló. 2017. 03. 25., szombat, 16 óra: Csikvánd–Rábacsécsény 1-0. 2017. 03. 26., vasárnap, 16 óra: Új! Győrszemere–MITE II 3-2, Tényő–Újrónafő 5-0, Bezi–Bodonhely 3-1, Felpéc–Rábapatona 2-3, Rábaszentmihály–Gyarmat 5-1, Mecsér–Dunaszentpál 2-0, Sokorópátka–Gyömöre 4-2.

Megyei III. Északi csoport
12. forduló. 2017. 03. 25., szombat, 16 óra: Győrszentiván SE II–Mosonszentmiklósi SE II 2-9, Sport 36–Hotel Lajta-Park 1-1, Hédervár KSE II–Mosonudvar SE 4-0, Győrújfalu SE II–Dunaszigeti KSE 0-3, Bácsa II FC–Várbalog KSK 2-3. 2017. 03. 26., vasárnap, 16 óra: Új! DAC–Kimle KSE II 10-0.

Áki Mobil Megyei III. Csornai csoport
19. forduló. 2017. 03. 26., vasárnap, 16 óra: Új! Farád–Magyarkeresztúr 7-0, Markotabödöge–Barbacs 8-1, Mihályi–Jobaháza 0-3, Szil–Rábakecöl 0-2, Osli–Rábatamási 0-1, Bogyoszló–Szárföld 0-1, Bágyogszovát–Egyed 0-1, Himod–Vág 2-1.

Megyei III. Soproni csoport
16. forduló. 2017.03.26., vasárnap, 16 óra: Új! Egyházasfalu–Sopronkövesd 2-2, Répcevis–Sopronhorpács 0-2, Kópháza–Pereszteg 7-3, Fertőrákos–Nagylózs 3-2, Csapod–Ágfalva 2-4.

Megyei III. Soproni B csoport
16. forduló. 2017. 03. 25., szombat, 16 óra: Fertőd II–Balf 0-3. 2017. 03. 26., vasárnap, 10.30 óra: Új! Soproni FAC 1900 II–Zsira 1-7. 2017. 03. 26., vasárnap, 16 óra: Sarród–Agyagosszergény 2-3, Und–Harka 5-3, Újkér–Kisfalud elmaradt, az Újkér vissazlépett.